درباره ما

10 +
بیش از ده سال تجربه
+
بیش از هزاران مشتری
+
بیش از هزار نظر مثبت از محصولات

روغن کرمانشاهی رخزادی فر

روغن رخزادی فر، روغن گاوی، گوسفندی مرغوب است که باروش های سنتی تهیه میشود. این روغن ۱۰۰٪ خالص ‌کشاورزی طبیعی میباشد، خواص درمانی این‌ روغن برای سلامت انسان بسیارمفید میباشد، این روغن به طور طبیعی با مراقبت از گاوها وگوسفندهایی که آزادانه در جنگل می‌چرند دریک مزرعه سالم وشاد بزرگ می‌شوند، به دست می‌آید. روغن گاوی رخزادی فر فاقد گلوتن وافراد حساس می‌توانند آن را مصرف کنند. روغن رخزادی فر فقط با روشهای کشاورزی طبیعی ساخته میشود و ازاین رو از مواد طبیعی استفاده میکند،این به معنای اجتناب از تمام مواد شیمایی مصنوعی، هورمون ها، آنتن بیوتیک ها با موجودات اصلاح شده ژنتیکی است.

کارشناسان ما اطمینان حاصل می‌کنند که تعادل مناسب تغذیه به هرگاو و گوسفندی داده میشود و محصولات فصلی تازه به آنهاداده میشود تاسالم ترشوند.ما هرگز در غرایز طبیعی آنها دخالت نمی کنیم.


ما بالاترین کیفیت روغن را ارائه میدهیم و تمام تلاش خود را میکنیم تا به مصرف کنندگان درمورد فواید سلامتی این روغن آموزش دهیم، چون روغن کرمانشاهی هم برای داخل و هم برای خارج بدن مغذی است.

هرکاری که انجام میدهیم به تعهد تزلزل ناپذیرمان وفادارتر می‌ماند-به خود، به یکدیگر و به سرزمین ایران


شرکت رخزادی فر با تاریخچه خدمت ‌تولید بیش از ۷۰ سال، به عنوان اولین واحد تولیدی ‌بسته بندی بهداشتی روغن حیوانی کرمانشاهی در انواع گاوی و گوسفندی درایران شناخته میشود.

روغن :

درآیورودا، روغن به عنوان روغن بهینه برای تغذیه بدن، ذهن ‌برای ابدی‌ام هضم عذا درنظر گرفته میشود، سالهاست که از روغن به عنوان کمک کننده هضم ودفع، انرژی،سلامت پوست وچشم، روان کننده مفاصل و قلیایی کردن خون استفاده میشود.همچنین یک‌ چربی سالم است که سیستم عصبی مرکزی را پشتیبانی و آرام میکند، در طب آیورودا از روغن برای کاهش اضطراب بدن استفاده میشود.


به روش‌های ظریف و درعین‌ حال عمیق، روغن رخزادی فر حس آرامش و ثبات را به ذهن می آورد ‌و بافت های مغذی، انعطاف پذیر، ومفاصل سالم را میسازد. از توانایی طبیعی بدن برای پاکسازی و کاهش خشکی کلی بدن پشتیبانی میکند.


فواید روغن خالص رخزادیفر:
۱-تقویت ایمنی
۲-کاهش وزن
۳-التهاب را کاهش میدهد
۴-قلیایی کردن خون
۵-پوست زیبا
۶-هضم غذا
۷-سلامت چشم
۸-آرام‌بخش مرکزی سیستم عصبی
۹-تقویت استخوان ها وانعطاف پذیری
۱۰-سرشار از ویتامین امگا و اسیدهای چرب
۱۱-قلب سالم دستگاه گوارش
۱۲-ذهن بدن، شفادادن
۱۳-بالانس و تعادل هورمون
۱۴-کاهش اظطراب وخشکی‌ بدن

آیورودا :

اگه صفحه مارو دقیق خوانده باشید به یه کلمه رسیدید به اسم آیورودا، حالا این چیه:
منشا آن درهند است، یک سیستم ۵۰۰۰ ساله بهداشتی و درمانی است، آیورودا به معنای واقعی کلمه به عنوان “حکمت زندگی” ترجمه میشود و یک رویداد کل نگر است که ابزارهایی را برای حفظ رفاه مافراهم میکند.
این مفهوم میگه که از طریق رژیم غذایی وسبک زندگی، ما می توانیم تمام جنبه های تجربه زندگی خود (بدن، ذهن و روح ) رامتعادل کنیم،

ازطریق انتخاب های غذایی و سبک زندگی است که می توانیم تغذیه، جوان سازی و شفا دهیم. وقتی بدن و ذهن سالم و متعادل باشند، واقعاً میتوانیم بهترین تجربه. ممکن از زندگی راداشته باشیم.

درآیورودا، انتخاب هایی که ما درمورد نحوه تغذیه بدن، ذهن و روح خود میکنیم برای دستیابی به سلامت و شادابی ضروری است ومهم ترین بحث ایورودا اطمینان از کیفیت محصول.